KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8181186
nr 818 1186
Blandteknik
Guastav Rydberg, signerad 1879, motivets mått: 18x13
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:24:59
1/4 10:30:39